logo
www.batterij-laptop.nl
U bevindt zich hier: Home > ACER laptop accu > accu ACER AS07B32 > ac adapter

Aanbevelingen

BATJAX10L
batterij aigo BATJAX10L  
[ 2700mAh 3.7V ]  € 19.99
A1577
batterij apple A1577  
[ 38.8Whr/10307mAh 3.77V ]  € 22.99
A1546
batterij apple A1546  
[ 5124mAh 3.82V ]  € 22.99
acer AS07A71 accu
Een professionele en betrouwbare online retailer die een brede selectie van populaire producten aanbiedt tegen een lage prijs en wereldwijd verzend. blog adapter show
batterij laptop

Nieuwe acer AS07B32 accu voor Acer Aspire 5220, 5310, 5320, 5520, 5520G

Beweeg met je muis over de foto
safe
safe
batterij ACER AS07B32 - 5200mAh - 14.8V(not compatible 11.1V) - Li-ion
korting tot 30%, SLA OP € 30.13
  • Merknaam: ACER accu
    Type: Li-ion
    Batterijcapaciteit: 5200mAh
    Batterijvoltage: 14.8V(not compatible 11.1V)
    Kleur: Donkergrijs
    Productcode:EPCE072
    Normale prijs: € 100.45
    Onze prijs: € 70.32
    Voorraad:Op voorraad !
    Contact: info:batterij-laptop.nl

Vervangen AS07B32(Speciale Aanbiedingen Beschikbaar )

ACER AS07B32 batterij de laagste prijs, beste service

Wij bieden de hoogste kwaliteit batterij ACER AS07B32.

Lage Prijs, korting tot 30%.

1 jaar garantie Veilig betalen,30 dagen niet goed, geld terug! Snel Geleverd !

24 uur per dag Klantenservice aan te bieden op werkdagen.

Alle betalingen vinden plaats in een beveiligde betalingsomgeving middels samenwerking met een Payment Service Provider.

ACER AS07B31 AS07B32 laptop accu's voor Acer Aspire 5220, 5310, 5320, 5520, 5520G,voldoet aan alle veiligheids- en compatibiliteitseisen !

Vind batterij artikelnummers en laptop model ( " Ctrl + F ")

ACER AS07B32 accu is 100% compatibel met de volgende artikelnummers

ACER AS07B32 past in de volgende laptops

Aspire 5220 serie
Aspire 5220
Aspire 5220G

Acer Aspire 5310 serie
Aspire 5310
Aspire 5310G
Aspire 5315
Aspire 5315G

Acer Aspire 5320 serie
Aspire 5320
Aspire 5320G

Acer Aspire 5520 serie
Aspire 5520
Aspire 5520G,
Aspire 5520-6A2G12Mi,
Aspire 5520G-402G25Mi,
Aspire 5520-5A2G16

ACER Aspire 5710 serie
Aspire 5710
Aspire 5710G

ACER Aspire 5720 serie
Aspire 5720
Aspire 5720G

ACER Aspire 5720Z serie
Aspire 5720Z
Aspire 5720ZG

Acer Aspire 5910 serie
Aspire 5910
Aspire 5910G

Acer Aspire 5920 serie
Aspire 5920
Aspire 5920-1A2G16Mi
Aspire 5920-302G12Mi
Aspire 5920-302G16MN
Aspire 5920-3A2G16Mi
Aspire 5920-6582
Aspire 5920-6661
Aspire 5920G,
Aspire 5920-6661,
Aspire 5920-6582,
Aspire 5920G-302G25,
Aspire 5920G-302G20N,
Aspire 5920G-602G25Mn,
Aspire 5920G-602G20HN,
Aspire 5920G-702G25Hn,
Aspire 5920G-602G16Mn,
Aspire 5920G-102G16,
Aspire 5920G-302G20H,
Aspire 5920G-3A2G25Mn,
Aspire 5920G-302G25Mn,
Aspire 5920G-302G16MN,
Aspire 5920-1A2G16Mi,
Aspire 5920-3A2G16Mi,
Aspire 5920-302G12Mi,
Aspire 5920G-302G25Hn,
Aspire 5920G-302G25Hi,
Aspire 5920-302G16MN

Acer Aspire 6920 serie
Aspire 6920-6422,
Aspire 6920-6428,
Aspire 6920-6610,
Aspire 6920-6621,
Aspire 6920-6731,
Aspire 6920-6864
Aspire 6920G
Aspire 6920G-6A4G25Mn,
Aspire 6920G-6A4G25Mn,
Aspire 6920G-6A4G25Mn,
Aspire 6920G-814G32Bn,
Aspire 6920G-814G32Bn,
Aspire 6920G-814G32Bn,
Aspire 6920G-832G25Bn,
Aspire 6920G-834G32Bn,
Aspire 6920G-834G32Bn,
Aspire 6920G-834G32Bn,
Aspire 6920G-934G32Bn,
Aspire 6920G-934G32Bn,
Aspire 6920G-934G32Bn

Acer Aspire 7320 serie
Aspire 7320
Aspire 7320G

Acer Aspire 7520 serie
Aspire 7520
Aspire 7520-5115,
Aspire 7520-5618,
Aspire 7520-5823,
Aspire 7520-6A1G08Mi
Aspire 7520G
Aspire 7520G-502G25Mi,
Aspire 7520G-502G32Mi

Acer Aspire 7520Z serie
Aspire 7520Z
Aspire 7520ZG

Acer Aspire 7720 serie
Aspire 7720
Aspire 7720-1A2G16Mi,
Aspire 7720-3A2G12Mi
Aspire 7720G
Aspire 7720G-1A2G16Mi,
Aspire 7720G-1A2G24Mi,
Aspire 7720G-302G25Mi,
Aspire 7720G-302G25Mn,
Aspire 7720G-302G32Hi,
Aspire 7720G-3A2G32Mi,
Aspire 7720G-5A2G16Mi,
Aspire 7720G-602G50Mn,
Aspire 7720G-603G50Hn,
Aspire 7720G-702G50Hn

Acer Aspire 7720Z serie
Aspire 7720Z
Aspire 7720Z-1A2G16Mi,
Aspire 7720ZG
Aspire 7720ZG-3A1G16Mi

Acer Aspire 8920 serie
Aspire 8920
Aspire 8920-6030,
Aspire 8920-6048,
Aspire 8920-6671
Aspire 8920G
Aspire 8920G-6A4G32Bn,
Aspire 8920G-6A4G32Bn,
Aspire 8920G-6A4G32Bn,
Aspire 8920G-834G32Bn,
Aspire 8920G-834G32Bn,
Aspire 8920G-834G32Bn,
Aspire 8920G-932G32Bn,
Aspire 8920G-934G50Bn,
Aspire 8920G-934G50Bn,
Aspire 8920G-934G50Bn,
Aspire 8920G-934G64Bn,
Aspire 8920G-934G64Bn,
Aspire 8920G-934G64Bn

laptop batterij

Hoe levensduur van de batterij ACER AS07B32 te verlengen ?


1. Schakel het scherm uit wanneer je dit niet gebruikt, Beëindig programma's of functies die veel energie verbruiken, zoals de camera, wanneer je ze niet gebruikt.

2. Stel de batterij niet bloot aan hitte. Hitte versnelt veroudering en zelfontlading van de ACER AS07B32 batterij.

3. Voorkom kortsluiting in het circuit. Kortsluiting kan vergaande gevolgen hebben voor de batterij ACER AS07B32 en de laptop zelf.

4. Probeer nooit een accu ACER AS07B32 of accupack te openen en werp nooit een batterij in het vuur.

5. Laat de ACER AS07B32 accu niet vallen en voorkom fysiek misbruik. Zware beschadigingen kunnen resulteren in blootstelling van de batterijcellen. Deze zijn gevaarlijk wanneer er verkeerde druk op uitgeoefend wordt.

6. Bewaar de ACER AS07B32 accu's op een droge en schone plaats op kamertemperatuur (15 tot 22°C).

biedt alleen de beste kwaliteit laptop batterij, waardoor u met alle vertrouwen kunt winkelen.Batterie ordinateur portable au moins 20% de réduction

Dank u voor uw bezoek aan Batterij-Laptop.Nl, waar u duizenden producten kunt vinden die worden aangeboden voor ongelooflijke groothandelsprijzen. is onze visie om mensen wereldwijd beter in staat te stellen om online te kopen en verkopen. Batterij-laptop.nl biedt inmiddels laptopaccu’s voor meer dan 10000 verschillende laptopmodellen. Nieuwe laptopmodellen worden razendsnel ontwikkeld en op de markt gebracht, wekelijks komen er nieuwe modellen op de markt en zo ook nieuwe accu’s in de batterij-laptop shop.